Personalizovaná lahev

Buďte originální a vytvořte si vlastní personalizovanou láhev Jack Daniel´s Single Barrel s věnováním, nebo tímto nevšedním dárkem potěšte některého ze svých blízkých či obchodních partnerů. Vytvoříme pro vás skutečný originál – originální lahve s věnováním.

Vybočte z řady, popusťte uzdu své fantazii a darujte lahev s věnováním blízké osobě, příteli, kolegovi či obchodnímu partnerovi. Zabýváme se výrobou privátních drinků, rádi pro vás vytvoříme etiketu, do které zakomponujeme vaše vlastní věnování. Stačí jen, abyste nám vámi vytvořené přání zaslali, a my se postaráme o výsledný design lahve s věnováním tak, abychom vaši představu o provedení etikety stoprocentně naplnili.

Zaujala vás naše nabídka? Vytvořte si tedy etiketu s vaší fotografií či nějakým motivem, do něhož zakomponujete vzkaz či věnování obdarovanému. Tímto dárkem zajisté velmi příjemně překvapíte každého, kdo od vás lahev s věnováním obdrží jako dárek.
V současné době věnují firmy svým obchodním partnerům či zaměstnancům samé tradiční reklamní předměty s logem jejich značky, je však už nejvyšší čas vybočit z řady a svým obchodním partnerům a zaměstnancům věnovat takový dárek, kterým dáte najevo, jak si jej ceníte. Personalizovaná lahev takovým dárkem skutečně je.

Popusťte uzdu své fantazii a zpracujte si návrh na lahev s věnováním. Poté už jen stačí vyčkat na zpracování vašeho zadání našimi grafiky. Uvidíte, že tímto nevšedním dárkem sklidíte u každé vámi obdarované osoby úspěch!